Stowarzyszenie „INKI” zaprasza

Rajd AK 2014
Stowarzyszenie Historyczne im.Danuty Siedzikówny „INKI” po raz szósty zaprasza na podlaską edycję Rajdu Śladami Żołnierzy 5.Wileńskiej Brygady Armii Krajowej.

W tym roku koncentrujemy się na terenie Puszczy Białowieskiej. Obszarze, który jest atrakcyjny nie tylko ze względu na walory przyrodnicze, ale posiada także swoją wartość historyczną. Szlak Rajdu będzie przecinał ścieżki królewskich polowań, walk z okresu powstań listopadowego oraz styczniowego ale wyznaczy go przemarsz Żołnierzy Pana mjr.”Łupaszki”.

Jak zwykle tło historyczne posłuży uczestnikom do zdobywania wiedzy z zakresu organizacji i prowadzenia działań partyzanckich. Mamy nadzieję na wzbogacenie dotychczasowej oferty nowymi elementami. Tak jak w latach ubiegłych zapraszamy osoby, które mają odwagę na parę dni zrezygnować z codziennej wygody na rzecz dobrej zabawy połączonej z refleksją historyczną.

Zgłoszenia na Rajd będą przyjmowane do końca lipca 2014. W celu uzyskania kart zgłoszeniowych oraz regulaminu, a także szczegółów organizacyjnych należy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z organizatorami:

stowarzyszenie@inka.org.pl

tel.609037559 lub 856823835

Informacje dotyczące Rajdu można będzie śledzić na stronie: www.inka.org.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s